Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizle marka bilinirliğinizi ciddi bir biçimde artıyoruz. Giderek kızışan rekabet alanında markanızın bir adım öne çıkmasını istiyorsanız bu alanda kalitelerini kanıtlamış olan sosyal ağ uzmanlarımız ile çalışmanız en mantıklı tercih olacaktır...

Biz; Facebook, Twitter, Instagram, Foursquarei, linkedin ve Swarm gibi sosyal ağ platformlarda maksimum sayıda hedef kitleye ulaşabilmeniz amacıyla deneyimimizi de işimizin içerisine katarak uzman sosyal ağ danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.

Şu ana dek onlarca kişi ve kuruma sosyal ağ danışmanlığı hizmetleri sunma başarısını gösteren ekibimiz daima vermiş oldukları bu hizmetlerden alınlarının akı ile çıkmayı başarmışlardır. Ticari kaygılardan uzak, bütünüyle müşteri memnuniyeti merkezli bir çalışma prensibine sahip olduğumuzu da burdan hatırlatalım...

Sosyal Medyada Sizler İçin Ne Yapıyoruz?

1-Yaratıcı İçerik Üretimi!
Sosyal medyaya, sektörünüze ve yaptığınız işe uygun yaratıcı içerikler üreterek kurumsal imajınızın potansiyel müşterilerinize en etkili bir biçimde ulaşabilmesini sağlamaktayız. Blog yazıları, görseller, gifler ve videolar ile hedef kitlenizi en kestirme yoldan etkilemenizi sağlamaktayız.

2-Markanız Hakkında Konuşulanları Takip Etme!
Sosyal medya çok etkili bir mecradır. Burada markanız ile alakalı yapılacak olumsuz bir yorum çığ gibi büyüyüp ürün ve hizmet satışlarınızı bundanda önemlisi marka itibarınızı zedeleyebilir. Bu tür olumsuz durumların yaşanmaması için muhakkak sosyal ağ takibi yapmalı veya bu işi profesyonel şekilde yürütebilecek bir ajansa yaptırmalısınız.İyodin Sosyal Medya Danışmanları olarak markanız ile alakalı tüm görüşleri özel programlarımız ile takip eder gerekli görülen durumlarda müdahalelerde bulunarak belirtmiş olduğumuz bu olumsuzlukların yaşanmasının önüne geçiyoruz.

3-Profesyonel Hesap Yönetimi
Kurumsal markaların sosyal ağ hesaplarına gelen mesajları hızlı bir biçimde cevaplayabilmeleri hedef kitle gözünde güvenilirlik algısını kuvvetlendirmesine olen temelk tanıyacaktır. Bizler firmanızın tüm sosyal ağ hesaplarını takip eder ve gelen her mesaja markanızın dili ile hızlı bir biçimde yanıt veririz.

4-Online İtibar ve Kriz Yönetimi
Markanızla ilgili olarak sosyal ağ platformunda oluşan ve oluşacağını tahmin ettiğimiz krizleri önler ya da kriz yaşanmaması için ek önlemler alırız. Krize neden olabilecek senaryoları daha önce belirleriz ve bunun yaşanmaması için şirketinizin ilgili mecralarına durumu iletiriz.

Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerimizle ilgili olarak çok daha ayrıntılı bilgi almak ve size özel fiyat tekliflerimizden faydalanmak için 0539 613 28 13 numaralı telefonu günün arzu ettiğiniz bir saatinde arayabilirsiniz...

 
Teklif Alın
İletişim