Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web tasarım fiyatları veya eticaret sitesi fiyatları son zamanların merak edilen fiyat listelerinden biridir. Dijital dünyanın hızla gelişmesiyle birlikte bir çok kurum veya firmanın özenle hazırlanmış web sitelerine ihtiyacı arttı. Gerek iletişim bilgileri gerekse kampanya veya avantajlarını belli etmek için hazırlanan web tasarım fiyatları, projede harcanılan efora göre değişmektedir.  

Özel veya hazır sistemler kurumsal websitesi fiyatlarını etkileyenn en önemli faktörlerden birisidir. Çoğu firma Wordpress gibi açık kaynak kodlu yazılımları kullanarak çok kolay ve hızlı bir şekilde websiteleri hazırlayabilmekteler. Bu açık kaynak kodlu yazılımların en önemli özelliği herkes tarafından kolayca öğrenilebilmeleridir. Hiç programlama bilgisine sahip olmadan veya herhangi bir web tasarım firmasına para ödemeden çok daha uygun maliyetlerle kendiniz kurabilirsiniz. Bu yöntem web tasarım ajansları tarafında ortalama 500-1000₺ arasında yapılmaktadır. Rakiplerinizle aranızdaki farkı açmak istiyorsanız özel tasarım kurumsal websitelerini tercih etmelisiniz. 

Özel tasarım kurumsal websiteleri sizlerin ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışacak şekilde dizayn edilmektedir. Kurumsal renkleriniz kullanarak hazırlanmış sitelerin modern bir tasarıma sahip olması müşterilerinizin ilgisini çekecek. Müşterilerinizin sizinle rahat iletişime geçebilmesi için telefon whatsapp veya mail butonlarının kullanıcı hareketlerine göre yerleştirilmesi, potansiyel müşterilerinizin artmasına neden olacaktır. Tasarımdaki hususları dikkatlice tamamlasanız bile sürekli güncel teknolojileri kullanarak geliştirmeler yapılmalıdır. Bu son teknolojiler kullanıcılarınızın hızlıca websitenize girmesine veya websitenizin SEO optimizasyonundaki kalitesini etkilemektedir. Bu tarz özel tasarım websitelerinin ücretleri 2021 yılı boyunca ortalama 2000-5000₺ arasında değişmektedir. 

Websitesinin kurulumdan sonra maliyetlerin biteceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bilirsiniz ki fiziksel bir mağaza açtığınızda, buranın konumu itibari ile müşteriler mağazanızı ziyaret eder. Bu durum dijital dünyada da farksız. Tarayıcılardaki konumunuz websitenizin ziyaret edilmesini oldukça etkilemekte. Haliyle belirli bir anahtar kelimede 1. sırada çıkmak sitenize bir sürü ziyaretçi çekecektir. Ancak 1. sırada çıkmak için SEO ve/veya SEM çalışması yapmanız gerekmektedir. Bu hizmetlere yine kurumsal web tasarım ajanslarından ulaşabilirsiniz. Bunların aylık hizmet bedeli ise ortalama 1000-5000₺ arasında değişmektedir. 

Websitesi yaptırmadan önce web tasarım fiyatları hakkında ucuz olanı tercih etmenin ilerleyen zamanlarda sizlere bir getiri sağlamadığını fark ediceksiniz. Sonuçta işiniz için yaptığınız bir yatırım olarak değerlendirmeli ve uzun vadede markanıza katabilecekleri faydalara odaklanmalısınız. 

Kurumsal websitesi fiyatları hakkında veya aklınızda bulunan fikrin ne kadara yapılabileceğini öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bize sitemizde bulunan telefon numaramızdan ulaşabilir yada whatsapp destek hattımızdan aklınızda oluşan soruları sorabilirsiniz. 

Web tasarım fiyatları hakkında bu makalemizde gereken bilgileri vermiş bulunmaktayız.

Hala bir websiteniz yoksa rakiplerinizin çok gerisinde kalmışsınız demektir.

Web Tasarım Fiyatları
BİZE ULAŞIN
Contact
  • Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Caddesi Iksv Vakfı NO: 5 İÇ Kapı No: 2 Beyoğlu / İstanbul
  • 0539 613 28 13
https://www.iyodin.com/./themes/orbis/objects/x22-v1-generic-r3/phone-call.png