Müşterilerinize Güven Vermek için Web Sitenizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

COVID-19 salgını nedeniyle dünya genelinde insanlar meçhul zamanlar yaşıyor. Potansiyel virüs kaynaklarından kaygı faktörün yanı gizeme, fahiş maliyet uygulamaları, dolandırıcılık ve öbür ekonomik tehlikeler mevzusunda da kaygılılar. Bu da sizin firmanız için, gaye kitlenizin klasikten daha tedbirli olabileceği anlamına geliyor. Şirketinizin saygıdeğer, emin olduğu ve gereksinimlerini en iyi biçimde karşılayacağı mevzusunda müşterilerinize güven vermek için bazı adımlar atmanız gerekebilir.

 

Neyse ki, şirketinizin web sitesinin daha emin görünmesi için yapabileceğiniz bazı farklılıklar var. Bu birkaç ufak ve uygun maliyetli farklılık, hem şu anda hem de bu meçhul zamanlar geçtikten sonra müşterilerinizin şirketinize olan güveninin çoğalmasına dayanakçı olabilir.

 

Müşterilerinize güven vermek için web sitenizi nasıl kullanabilirsiniz?

 

Web siteniz ile müşterilerinize güven vermek için alttaki adımları uygulamayı deneyin.

 

  • Ziyaretçilerinize güven vermek için web sitenizin SSL sertifikası ile korunduğundan emin olun.
  • Takımınızı tanıtın.
  • Web sitenize müşteri yorumları ilave edin. Müşteri yorumları, web sitenize şahsi bir değiş ilave etmenizi sağlar.
  • Sosyal medya hesaplarınızı ilave edin. Şirketinizin faal ve operasyonel olduğunu göstermenin en iyi yollarından biri sosyal medya hesaplarınızı etkin yakalamaktır.
  • Müşterilerinizin sizinle irtibata geçmesi için seçenek yollar belirtin. Şirketinizin, çoğu e-ticaret platformu ve e-posta pazarlama vasıtasından yararlanabilmesi için en az bir çeşit bağlantı bilgisi sağlaması gerekir. Buna genellikle e-posta adresiniz, telefon numaranız ve posta adresiniz dahildir.
  • Rastgele bir farklılık olduğunda web sitenizi de düzenlemeyi unutmayın. COVID-19 krizi sırasında iş dünyası süratle değişiyor. Çoğu insan hangi şirketlerin açık olduğunu veya salgın dolayısıyla ne gibi farklılıklar yaptıklarını öğrenmiyor.
  • Bu adımlar, alıcılarınızla güven ilişkisi kurma yolunda size destek olabilir. Dünyadaki bir hayli şirket, bu meçhul yarıyılda kapılarını sarih yakalamaya çalışıyor.
  • Doğru web tasarımı ve içerikler, alıcılarınıza güven vermek için size destek olabilir.​​

 

Şirketinizi insanlara göstererek, alıcı yorumları ilave ederek, bağlantı bilgilerinizi aktüelleyerek ve online güvenliği artacak hem markanıza olan güveni artıcak hem de satışlarınıza destek olacak anlamlı farklılıklar yapabilirsiniz. Web sitenizde bu düzenlemeleri yapmaya zaman ayırın ve firmanızı nasıl geliştireceklerini görün.

Müşterilerinize Güven Vermek için Web Sitenizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?
BİZE ULAŞIN
Contact
  • Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Caddesi Iksv Vakfı NO: 5 İÇ Kapı No: 2 Beyoğlu / İstanbul
  • 0539 613 28 13
https://www.iyodin.com/./themes/orbis/objects/x22-v1-generic-r3/phone-call.png