Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Günümüzün dijital dünyasında web siteniz, tüketicilerin işletmenizle ilk etkileşimidir. Bu sebeple kurumlar yazılım şirketlerine giderek kurumsal web tasarım hizmeti satın alıyorlar. İster küçük bir işletme olun ister büyük her şirketin kurumsal web tasarımı hizmeti alması gerekmektedir. Kurumsal web tasarım hizmeti veren birçok yazılım firması var. Kurum / Şirket sahibi insanlar bu yazılım şirketlerine başvurarak kendi markalarının hayalindeki web sitesini yaptırıyorlar veya zaten var olan bir web sayfasını güncelleyip daha başarılı bir web sitesi elde ediyorlar.

 
Yazılım şirketleri birçok özelleştirilebilir kurumsal web sitesi paketleri veriyorlar. İçerisinde web sitesi için gerekli bütün içerikler dahilinde ücret sunuyorlar ama isteğinize göre bu paketler içerisinde tercih yapabilirsiniz örneğin kendi hosting ve domain adresiniz var ise yazılım şirketine belirterek onlara hosting ve domain adresi hizmetinden yararlanmak istemediğinizi söyleyebilirsiniz. Siz bunlardan hiçbirine sahip değilseniz anlaştığınız yazılım firması sizin için her hizmeti paket haline getiriyor. Size de sadece web sitesini kullanmak kalıyor. 


İnternette birçok kurumsal web tasarım hizmeti verdiğini söyleyen yazılım şirketleri ve freelance çalışanlar var. Bu yazılım şirketlerin veya freelancerlerin hepsi başarılı hizmetler vermiyor. Bu sebeple seçim yaparken oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. 

 

  1. İlk öncelikle yazılım şirketinin veya freelancerin önceki işlerini inceleyerek başlayınız. Web sitesinin hızlı ve kullanıcı dostu olması gerektiğine dikkat edilmesi gerekiyor. Yavaş ve kullanıcı rahatlığı olmayan bir web sitesi müşterileri kaybetmenize yol açabilir. 
  2. Web sitesi hızlı ve kullanıcı dostu olduğundan emin olduktan sonra sitenin SEO optimizasyonuna bakılması gerekmekte arama motorlarında üst sıralarda çıkıyor mu? Gerekli anahtar kelimeler kullanılmış mı? Eğer cevaplar olumsuz ise bu size çok büyük müşteri kayıpları yaşatacak demektir. 
  3. Sırada şirketin veya şahısın ürettiği sitelerin tasarımını inceliyoruz. Üretilen web sitesi ne kadar markalaşabilmiş buna bakıyoruz. İnsanların aklında kalmak ve kolay hatırlanmak için renklerden logoya her şey birbiriyle uyum içinde olmalıdır.

Yukarda saydığımız üç maddede tekini bile sağlayamadıysa o şirket veya kişiyle kurumsal web tasarım hizmeti alınması tavsiye edilmez çünkü artık devir internet devri web siteleri artık en büyük reklam yollarımız ve bir kişi size ulaşamazsa, sizin potansiyelinizi göremezse sizle iş yapamaz. Bu sebeple sadece işindeki profesyonel başarılı kişi veya şirketlerle anlaşma yapmanızı tavsiye ederiz. Bizim firmamız iyodin olarak bütün kurumsallık alanındaki herşeyi kapmasamaktadır. Yaptığımız tüm projelerde sorunsuz kullanımınız ve de görünürlüğünüz için çalışıyoruz. İşlerimizin tüm aşamalarında tecrübelerimizden yola çıkarak optimizasyona ve performansa büyük önem veriyoruz. Güçlü alt yapımız ve profesyonel ekibimiz ile hazır kurumunuza getiri sağlayacak projeler geliştiriyoruz. Bizimle çaılşmak istiyorsanız web sitemizin iletişim bölümünden veya bize ulaşın butonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz size hizmet vermekten onur duyarız.

 

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti
BİZE ULAŞIN
Contact
  • Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Caddesi Iksv Vakfı NO: 5 İÇ Kapı No: 2 Beyoğlu / İstanbul
  • 0539 613 28 13
https://www.iyodin.com/./themes/orbis/objects/x22-v1-generic-r3/phone-call.png