Kurumsal Web Site Paketleri
Başarılı bir kurumsal web sitesine sahip olmayan bir şirketle çalışır mısınız? Birçok kişinin buna cevabı olumsuz. Bu sebeple işletmeniz ne olursa olsun, ister e-ticaret sitesi, ister yerel küçük bir işletme olsun, markanızın güven kazanabileceği modern, gelişmiş kurumsal web sitesine sahip olması gerekmektedir. Web siteniz, müşterinizin sizinle ilgili ilk izlenimidir ve Bir web sitesinin ilk amacı satış yapmaktır! Ürün satmak dışında yeni yatırımcılar, çalışanlar ve tedarikçileri çekebilir. Bu sebeple görsel olarak çekici, benzersiz ve kullanıcı dostu web sitelerine ihtiyacınız vardır. Burada devreye sizinle birlikte çalışacak dijital kimliğinizi oluşturacak bir yazılım şirketiyle anlaşmak giriyor.
 
Yazılım şirketlerinin size sunduğu birçok kurumsal web site paketleri vardır. Kurumsal web site paketlerinin asıl amacı karmaşık, zaman isteyen bu işleri web sitesi geliştirme hakkında bilgisi olmayan kişiler için bütün işlemleri bir paket içinde toplamaktır. Web sitenizi geliştirdikten sonra sizin için diğer yapılması gereken işlemleri de yapıyorlar bunlar; admin paneli, kurumsal e-postalar, SEO optimizasyonu, mobil cihazlarda uyumluluk, sunucu ve domain işlemlerinin tamamını kurumsal web site paketlerinden birini satın aldığınız takdirde sizin için hepsi yapılır. Geriye sadece size ürünlerinizi admin panelinden eklemek veya tanıtımınızı yapmak kalıyor. Şimdi sırayla kurumsal web site paketlerinin içindeki bu maddelerin ne işe yaradığını açıklayalım.
 
  1. Admin Paneli: Kurumsal web site paketlerinden birini satın aldıktan sonra satışa koymak istediğiniz ürünlerinizi eklemeniz lazım normalde bunu yapmak için kod bilginizin olması lazım fakat yazılım şirketinin kullandığı admin paneli sayesinde birkaç kolay tıklamayla ürününüzü web sitenizde sergileyebilir, web sitesinin açıklamasını kolayca değiştirebilir ve birçok faydalı özellikten yararlanmanızı sağlar
  2. Kurumsal E-Posta: Kurumunuzun adına sahip size özel e-postalar oluşturulur.
  3.  SEO Optimizasyonu: Arama motorlarında arama yapıldığında sizin en üst kısımlarda çıkmanız dolayısıyla daha çok müşteri potansiyeline sahip olmanız sağlanır.
  4. Mobil Cihazlarda Uyumluluk: Mobil cihazlardan web sitenize erişmek isteyen müşteriler için mobil cihazlara özel çözünürlükte tasarımlar yapılır.
  5. Sunucu Ve Domain: Sunucu web sitenizin 7/24 uzak bir sistemde çalışmasını ve barınmasını sağlarken, domain ise sizin web sitenizin internetteki adıdır.         

Bütün bu işlemleri tek başınıza yapmak yazılım bilgisi olmayan ve teknoloji ile arası olmayan biri için oldukça zahmetli ve zor olabilir. Bu sebeple iyodin çatısı altında yaptığımız tüm projelerde sorunsuz kullanımınız ve de görünürlüğünüz için çalışıyoruz. İşlerimizin tüm aşamalarında tecrübelerimizden yola çıkarak optimizasyona ve performansa büyük önem veriyoruz. Güçlü alt yapımız ve profesyonel ekibimiz ile hazır kurumunuza getiri sağlayacak projeler geliştiriyoruz. Bizimle çalışmak istiyorsanız web sitemizin iletişim kısmından veya bize ulaşın butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kurumsal Web Site Paketleri
BİZE ULAŞIN
Contact
  • Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Caddesi Iksv Vakfı NO: 5 İÇ Kapı No: 2 Beyoğlu / İstanbul
  • 0539 613 28 13
https://www.iyodin.com/./themes/orbis/objects/x22-v1-generic-r3/phone-call.png