Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal mail hizmeti şirketinizi temsil eden yüksek kotaya sahip Premium özellikleri barındıran e-posta adresidir. 

Kurumsal Mail Hizmeti neden tercih edilmelidir?

Kurumsal mail hizmeti tercih edilmesinin en önemli sebebi sizler için çeşitli özellikler sağlamasıdır.  
Kurumsal mail hizmeti sizlere profesyonel bir görünüm katacaktır. Milyonlarca insan gibi mail adresi hesabı açıp mail yollayabiliriz. Fakat kurumsal bir e-mail adresi sizlere müşterilerinize karşı daha profesyonel bir görünüm sağlayacaktır. 

Kurumsal mail hizmeti markanızın daha çok tanınmasına yardımcı olacaktır. Alan adınızın e-mail içerisinde bulunması markanızın ve web sitenizin tanınmasına daha çok yardımcı olacaktır. Sizlerden e-mail yoluyla posta alan kişiler markanızı kolaylıkla tanıyacaktır. 

Kurumsal mail hizmeti kullanmak müşterileriniz ile sizin aranızda güveni arttırır  ve profesyonellik adına şirketinizin karşılaması gereken bazı basit gereksinimleri karşılamanıza yardımcı olacaktır.  

Müşterilerinizin sizler ile iletişime geçeceği zaman normal isimsoyisim@gmail.com veya isimsoyisim@outlook.com gibi mail adreslerinden ziyade sizler ile profesyonel mail adresinizden ulaşacaktır. Basit mail adresleri ile sizleri ciddiye almayabilirler. Profesyonel olarak kurumsal mail hizmeti hem işlerinizin basitleştirilmesi hem de müşteri karşısında sizlere profesyonel bir görünüş katacaktır. 

İşletmeler arası yazışmalarda gizlilik esas olmalıdır. Gereksiz mailler, veri ihlalleri, gibi problemler gizliliğiniz adına sizlere zarar verebilir. Bu tarz sebeplerden dolayı kurumsal mail hizmeti almanız en doğru seçim olacaktır. 

Kurumsal mail hizmetinin faydaları nelerdir?

Mail hizmetleri ücretsiz olarak da sizlere sunulabilir. Fakat sizlere belirli bir depolama alanı sunacak ve sizleri kısıtlayacaktır. Kurumsal mail hizmeti aldığınız zaman sizler için esnek kotalar ile hizmet vereceğiz. Kotanız dolmadan sizleri uyaran ve kotanız dolmaya yakınken otomatik olarak daha fazla depolama alanı sağlamanıza yarayacak hizmet verilecektir. Bu hizmet sayesinde depolama alanınız dolmayacak ve e-posta alma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. 

Kurumsal mail hizmeti sizleri spamlardan ve virüslerden koruyacaktır. Kotu amaçlı yazılımlar ve spamlar sizlere zarar verebilir. Kurumsal mail hizmeti ile beraber sizlerin belirleyeceği kurallar çerçevesinde anti-spam teknolojisi ile beraber güvende kalacaksınız.

Sizler de kurumsal mail hizmeti almak istiyorsanız İyodin ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan çok mutluluk duyacağız. İletişim kısmından veya sosyal medya üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kurumsal Mail Hizmeti
BİZE ULAŞIN
Contact
  • Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Caddesi Iksv Vakfı NO: 5 İÇ Kapı No: 2 Beyoğlu / İstanbul
  • 0539 613 28 13
https://www.iyodin.com/./themes/orbis/objects/x22-v1-generic-r3/phone-call.png