Kişisel Web Sitesi Yapımı

Kişisel Web Sitesi Yapımı

İnternet üzerinde satış yapmak istediğimiz zaman ürünlerimizin beğenilmesi ve ilgi çekici hale gelmesine özen gösteririz. Ürün ile alakalı içerik metinleri hazırlayıp görseller ile süsleriz. Mesleğimizi pazarlamak ve kişisel becerilerimizi müşterilere sunmak istiyorsak kişisel web sitesi oluşturmalıyız. İster özel sektör çalışanı veya iş arayan birisi olun yeteneklerinizi, becerilerinizi, ön plana çıkarmak ve rakiplerinizin önüne geçmek için kişisel web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. 
Kişisel web sitesi yapımı madde madde ilerlenmesi gereken titizlik ile çalışması gereken bir husustur. Kişisel web sitenizin domain ismi ad soyad domain olarak almanız gerekir. Sizlerin isimlerini Google arama motorunda arattıkları zaman ilk sıralarda çıkmanızı sağlamalıdır. 
Herhangi bir kişi sizi merak ettiği an ad soyad şeklinde araştırma yaptığı zaman domain isminiz sayesinde sizleri bulması kolaylaşacaktır. Kişisel web sitemizde en önemli nokta ise insanlar ile iletişim halinde olmaktır. Kişisel web sitesi yapımı sırasında en dikkat edilmesi gereken nokta sosyal medya hesaplarınızın linklerini bulundurmaktır. Sizleri merak eden, sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen kişiler linkler sayesinde doğru sosyal medya adresinize ulaşacaktır.  
Ad soyad şeklinde aldığınız domain sayesinde şirket maili kurabileceksiniz. Yani iletisim@adsoyad.com , info@adsoyad.com gibi mail adreslerini kullanabileceksiniz. 

Bir işveren sizin hakkında bilgi edinmek istediği zaman Google arama kısmına ad soyad olarak arama yapacaktır. Sizin ile alakalı tüm etkileşimleri görecektir. Bu etkileşimler ile beraber işveren sosyal medya hesaplarınızı veya sizin ile alakalı olmayan profilleri Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Linkedln gibi profilleri görebilecektir.  İşveren sizin hakkınızda doğru bilgi edinmek istiyorsa kişisel web sitesi sizin için en doğru seçenek olacaktır. 

Kişisel web sitesi sayesinde;
Direkt olarak doğru kişi hakkında bilgileri göreceklerdir,
Eğitim bilginiz ile alakalı doğru bilgiye erişecekler,
Daha önce çalıştığınız departmanlar hakkında bilgiye sahip olacaklar,
İş tecrübeleriniz hakkında bilgi alacaklardır. 
Kişisel web sitesi sayesinde CV’niz her zaman güncel kalacaktır. İstediğiniz zaman basit işlemlerle CV’nizi güncelleyebileceksiniz. 

Sizler de kişisel web sitesi yapımı hakkında yardım almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kişisel Web Sitesi Yapımı
BİZE ULAŞIN
Contact
  • Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Caddesi Iksv Vakfı NO: 5 İÇ Kapı No: 2 Beyoğlu / İstanbul
  • 0539 613 28 13
https://www.iyodin.com/./themes/orbis/objects/x22-v1-generic-r3/phone-call.png