Hazır Websitesi Nedir?

Hazır websiteleri, daha önce geliştirilmiş CMS olarakta bilinen yönetim panellerine entegre edilmiş temalar ile kurgulanan websiteleridir. Bu websitelerinin hedeflerine göre avantaj veya dezavantajları bulunmaktadır. Pratik kurulumu kodlama bilgisini gerektirmemektedir. Bu kurulum aşamaları oldukça basittir ve günlerce sürebilecek işlemler değildir. Kısa sürede hazır websitelerinin kurulumunu yapabilir ve içeriklerinizin hazır ise ekleyip yayına alabilirsiniz. 

Kurumsal websitesine ihtiyacınız var ise çok uygun maliyetlere hazır websiteleri mevcut. En çok tercih edilen wordpress yazılımıdır. Bu yazılımın kurulumu oldukça basittir. Ayrıca açık kaynak kodlu olması nedeniyle dünya üzerinde çok fazla insan tarafından geliştirilmektedir. Bu açık kaynak kodlu yazılımlar ücretsizdir. Ancak belirli modüller/eklentiler veya özellikler küçük ücretler karşılığında satılmaktadır. Wordpress.org adresinden yazılımı indirebilir ve sunucunuza kurabilirsiniz. Bu işlemi yapabilecek bilgi birikimine sahip değilseniz üzülmenize hiç gerek yok. Dünyanın en büyük ikinci arama motoru olan YouTube, bu konuyla alakalı bünyesinde binlerce eğitim videosu bulundurmakta. Freelance websitesi kuran kişiler tarafından da çok uygun fiyatlar karşılığında Wordpress tabanlı websitelerinin kurulumunu yaptırabilirsiniz. 

Wordpress dışında hem türkçe hemde profesyonel destek sağlayacak yerli yazılım firmaları da mevcut. Bu yazılım firmaları gösterdikleri ucuz maliyetle çoğu kurumu etkilemekte. Ancak bu gibi firmaların sizlere potansiyel müşteriler sağlamakta veya daha profesyonel bir tasarımla rakiplerinizden fark yaratma konularında firmanızın dijital kimliğinde olumsuz etkilere neden olabilirler. Çünkü uygun maliyeti nedeniyle size tam destek veya kurumunuzun dijital kimliğini yansıtabilecek özel tasarımları yapmazlar. Bunlara ek olarak SEO optimizasyonları oldukça uğraş gerektiren bir işlemdir. Sitenizin hızınıda yükseltmekte zorluk yaşarlar. Bunlara ek olarak hazır kullandıkları tasarımlar, binlerce firmaya daha verilmiştir. Rakipleriniz ile aynı özelliklerde ve tasarımda olan websitenizin potansiyel müşterilerinizi etkilemeyecektir. 

Hazır websitelerini önermesek ve hizmetini vermesekte, çoğu kurum veya şahsın uygun maliyetinden dolayı tercihi bu yönde. Hazır websiteleri ile igili aklınız da oluşan soru işaretleri var ise bize whatsapp üzerinden çekinmeden sorabilirsiniz. 

Hazır Websitesi Nedir?
BİZE ULAŞIN
Contact
  • Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Caddesi Iksv Vakfı NO: 5 İÇ Kapı No: 2 Beyoğlu / İstanbul
  • 0539 613 28 13
https://www.iyodin.com/./themes/orbis/objects/x22-v1-generic-r3/phone-call.png