En İyi Kurumsal Web Siteleri

En iyi kurumsal web sitelerinin ortak özellikleri hepsinin oldukça profesyonel olması ve iş ahlaklarını korumasıdır. Profesyonelliklerini korurken de görsel olarak da oldukça başarılı işler ortaya çıkarıyorlar. Görsel tasarımları işletmelerinin kimliği yansıtıyor, kullanıcıya site açıklamasını okumadan bile bir fikir ve sitenin amacını iletmektedir. 


1. KASPERSKY KURUMSAL WEB SİTESİ


Kaspersky 1997’de kurulmuş en iyi kurumsal web sitelerindendir, birleşik krallıkta yerleşik bir holding kuruluşu olan uluslararası bir şirkettir. Virüsten koruma yazılımı geliştiren başarılı bir şirkettir. Web sayfasındaki istatistiklere göre 400 milyondan fazla kullanıcı ve 240.000 şirketi korur. Bu kadar büyük çaplı bir şirketin tabi ki de web sayfaları başarılı hızlı ve kullanışlıdır. Anasayfalarında müşteri değerlendirmelerini paylaşarak profesyonelliklerini ve özgüvenlerini gösterirler. Resimler ve satın alma işlemleri ile amaca yönelik ilerleme yapıyorlar. 


2. TÜRK TELEKOM KURUMSAL WEB SİTESİ


Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. İnternet hizmeti veren bir firmanın zaten başarılı bir site açılma hızı vermesi beklenir. İstatistiklere göre Türkiye de optimizasyon olarak en iyi kurumsal web sitelerinden birisidir. Anasayfasında kampanyalarını ve internet kullanırken mutlu olan insanların görsellerini koyarak başarılı bir mesaj vererek müşteri ilgisini çeker.


3. AMAZON KURUMSAL WEB SİTESİ


Son zamanlarda Türkiye de çalışmalara başlamış amazon çok köklü bir şirkettir. Şüphesiz en iyi kurumsal web siteleri arasında yer alan amazon gerek kampanyalarıyla gerek tüm dünyaya kargo göndermeleriyle kurumsal şirketlerin başında gelir. Basit arayüzü, kullanıcı dostu menüleriyle ve başarılı SEO optimizasyonu ile örnek alınması gereken şirketlerdendir.


4. TRENDYOL KURUMSAL WEB SİTELERİ


Son yıllarda çok büyük başarısı ile Türkiye’nin önde gelenler kurumsal şirketlerinden biri olmuştur. Başarılı analizleri ile zekice adımlar atarak ekip, ürettiği kampanyalar sayesinde ile başarıya ulaştı. Trendyol hala başarısını sürdürmesindeki en büyük sebep kesinlikle web sitesinin kullanım rahatlığıdır. Kullanıcıların isteğine göre öneriler sunmakta yani kullanıcı verilerini profesyonelce kullanıp kişiselleştirmiş öneriler sayesinde oldukça başarıyı yakaladılar. Başarılı olmasının bir diğer sebebi ise kullanıcıların güvenini kazanmasıdır. Başarılı kargolama ve geri iade sistemleri sayesinde ve SSL sertifikaları sayesinde kolayca güven kazandılar.

 

En İyi Kurumsal Web Siteleri
BİZE ULAŞIN
Contact
  • Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Caddesi Iksv Vakfı NO: 5 İÇ Kapı No: 2 Beyoğlu / İstanbul
  • 0539 613 28 13
https://www.iyodin.com/./themes/orbis/objects/x22-v1-generic-r3/phone-call.png