[G]Move Your Institution Forward with Iyodin Web Design

[G]We work for your smooth use and visibility in all the projects we do. Based on our experience at all stages of our work, we attach great importance to optimization and performance. With our strong infrastructure and professional team, we are developing projects that will bring income to your ready institution.
Get Offer
Why İyodin ?
  • 1. Affordable Price Guarantee
  • 2. Dedicated Server for Your Institution
  • 3. Security and Support
  • 4. Professional Team
A1904 - Content List
Web Design & Software
Web Design & Software
Access From All Devices
Access From All Devices
Mail Management
Mail Management
Content Management
Content Management
Product Management
Product Management
CRM - Customer Relationship Management
CRM - Customer Relationship Management
Finance and Accounting Management
Finance and Accounting Management
ERP & Operation
ERP & Operation
Human Resources Management
Human Resources Management
SEO
SEO
Technical Support
Technical Support
Quick Loading Sites
Quick Loading Sites

Do you want to get information about Website Design and Prices?

Contact Us
References
Take a look at some of our work so far in the field of web design.
Customer Happiness

Sizi ve kurumunuzu ilk andan itibaren anlamaya ve tanımaya çalışıyoruz. Projelendirmelerimizi sizin istekleriniz doğrultusunda şekillendirip son aşamaya kadar önerilerinizi değerlendirip, hayata geçiriyoruz.

Get Offer
Support at Every Stage

İyodin, sizlere web sitesi yazılımı konusunda 7/24 destek, eğitim, altyapı ve paketler sunar. Karşılıklı kazanma politikasıyla mutlu müşteriler elde eder.

Get Offer
Win Win Policy

Her gün daha iyiye ulaşma politikamız ile sizlerle büyümeyi hedefliyoruz. Yarının referansları olacak müşterilerimizin kazançlarını kendi kazancımız gibi önemsiyoruz.

Get Offer
We Increase Your Visibility

Yaptığımız tüm sitelerde sorunsuz kullanımınız ve de görünürlüğünüz için çalışıyoruz. İşlerimizin tüm aşamalarında tecrübelerimizden yola çıkarak optimizasyona büyük önem veriyoruz.

Get Offer
Açılır Accordion Menü
1-Özel Web Tasarımı Yapıyor Musunuz?
2-Hizmet sonrası destek var mı?
3-Ortalama hizmet süresi ne kadar?
4-Tasarımlarınız tüm cihazlara uyumlu mu?
5-Web sitesini biz yönetebiliyor muyuz?
6-Kurumsal Web Tasarım nedir?
7-Yönetim panelinde neler yapabilirim?
8-Kurumsal web sitesi neden önemlidir?
9-Kurumsal web sitesi nasıl olmalıdır ?
10-Kurumsal Web Tasarım Nedir?
sizi-arayalim-banner.png
We'll Call You
Fill in the form to get information on any subject you are curious about, and we will contact you immediately.
Blog

Read our blog posts for information that will increase your sales and brand awareness in the digital world.

https://www.iyodin.com/files/2022/09/e-ticaret-yonetimi.jpg

E-Ticaret Yönetimi

Dünyadaki salgından sonra e-ticaret hızlı bir şekilde önem kazandı. Artık insanoğlu giyimini, gıda ürünlerini ve birçok ihtiyacını e-ticaret üzerinden karşılıyor.

https://www.iyodin.com/files/2022/10/seo-hizmeti-nasil-olmali-.webp

Seo Hizmeti Nasıl Olmalı?

Her geçen gün farklı amaçlar doğrultusunda internet siteleri oluşturulmakta. E-ticaret siteleri, kurumsal web siteleri ve bunun gibi çeşitli web siteleri oluşturulmakta.

https://www.iyodin.com/files/2022/09/kisisel-web-sitesi-yapimi.webp

Kişisel Web Sitesi Yapımı

İnternet üzerinde satış yapmak istediğimiz zaman ürünlerimizin beğenilmesi ve ilgi çekici hale gelmesine özen gösteririz.

Tümünü Gör

Kurumsal websitesinin önemi 21. Yüz Yılda oldukça artmakta. Kurumuzun internette iyi temsil edilen bir websitesine sahip olması, markanızın bilinirliğini arttırır. Kurumsal websitesi yaptırmak istiyorsanız, profesyonel destek almanız markanız için hayati bir öneme sahip. İyodin ekibi olarak yaptığımız tüm projelerde, son derece titiz çalışarak üstün kalitede işlere imzamızı atmaktayız. 

Kurumunuzun hizmetleri ve bu hizmetlerin etkileşimde olduğu hedef kitle baz alınarak tüm ayrıntılar tasarım aşaması gözden geçirilir. Dijital dünyada ki varlığınızın oluşturulmasında göz ardı edilen tüm ihmaller markanıza uzun vadede zarar vericektir. 

Kurumunuzun website tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gerekilen belli başlı konular bulunmakta. Bu konular; kurumsal web tasarımınızda kullanılacak renkler, yazı fontları, logonuz, hizmetleriniz veya faliyetlerinizdir. Bu konulara dikkat edilerek yapılan kurumsal website tasarımları yüksek performans göstermektedir. 

Kurumsal Web Tasarımın Markanıza Sağlayacağı Faydalar 

1. Kurumsal websitesi gelirinizi arttır
2. İnternet sitesi müşterilere güvenirlik katar
3. İyi bir websitesi arama motorlarında büyük markalara karşı kazanabilir 
4. Kampanyalarınızı veya indirimlerinizi sergileyebilirsiniz
5. Rakipeleriniz çoktan bir internet sitesi yaptırdı

 

Kurumsal websitesi gelirinizi artırır

Yüksek miktarlarda yatırımlar yapmadan bir websitesine sahip olabilir ve bu sayede internet dünyasının binlerce müşterisine ulaşabilirsiniz. Hizmetlerinizin veya ürünlerinizin tanıtımı çok daha geniş bir kitleye sunabilirsiniz. Kurumsal websitenizin kalitesi sizi rakiplerinizden ayırabilir ve binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz. 


İnternet sitesi müşterilere güvenirlik katar 

Müşterilerinize işinizde ne kadar profesyonel olduğunuzu göstermek istiyorsanız, kurumsal web sitesine yatırım yapmak doğru bir karar olacaktır. İnternet kullanıcıların %75 firmaları websitesi tasarımına göre değerlendiriyor. Doğal olarak insanlar güvenebileceği kurumları tercih ediyor. Kurumsal websitenizin olmaması markanızı zedeleyecektir. 
 

İyi bir websitesi arama motorlarında büyük markalara karşı kazanabilir 

SEO optimizasyonu yapılmış bir websitesi kullanmak, sitenize gelen trafiği doğruda etkileyecektir. Sektörünüzde sizi 1 numara yapmak için arama sonuçlarınızda 1. Sırada olmak gerekicektir. Bu sayede binlerce ziyaretçiyi sitenize çekebilir ve büyük markalarla yarışabilirsiniz. 
 

Kampanyalarınızı veya indirimlerinizi sergileyebilirsiniz

Müşterilerin markalarla iletişeme geçtiği ilk araç genellikle internet sitesi olur. Sizinle etkileşime geçicek olan müşterilerinize kampanyalarınızı veya indirimlerinizi sunarak satın alma eylemini hızlandırabilirsiniz. 
 

Rakipeleriniz çoktan bir internet sitesi yaptırdı

Hangi sektörde olursanız olun her zaman bir rakibiniz olucaktır. Rakipleriniz pazardaki paylarını arttırmak için bir çok çalışmalar yapmakta. Bu çalışma listesinin başında ise kurumsal websitesi yaptırmak yer alıyor. Unutmayın iyi tasarlanmış bir websitesi sizi rakiplerinizde ayıracak en önemli etkenlerden birisidir. 
 

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Yapılmalıdır? 

Kurumsal web tasarım ayrıntılara ve detaya yer verdiği gibi tasarımlardaki sadeliği ile ön plana çıkmalıdır. Websitenizin tasarımı her ne kadar büyük bir öneme sahip olsada bir o kadar öneme sahip olan etken daha vardır, işlevsellik. Müşterilerinizin websitenizden istediği sonucu alamadıkları halinde markanızın amacına ulaşamadığı anlamına gelir. Beyaz ve gri renkler ağırlıkta kullanılan bir websitesinde profesyonellik ve etkileyici bir tasarıma sahip olduğunu gösterir. 

Kurumsal websitesi tasarımı yapan firmaları araştırmak, referanslarını incelemek o firmanın profesyonelliğini ve markanızı dijitalde dünyada nasıl temsil edeceğini öğrenmeniz de büyük rol oynar.  İyodin ekibi olarak yüzlerce kurum veya kuruluşun dijital kimliklerini oluşturup, markalarının internet dünyasında ki tanıtımlarını yaptık. Referanslarımızdan bir kaçını sizler için burada toparladık. Dilerseniz referanslarımıza ulaşabilir ve çalışma politikamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Bir kurum veya kuruluşun ne kadar kurumsal bir yapıya sahip olduğunu web tasarımını inceleyerek kolaylıkla anlayabilirsiniz. Müşterileriniz Websitenizin özensiz hazırlanmış olduğunu gördüklerinde sizlere olan güvenleri azalacak buda uzun vadede markanıza ciddi zararlar verecektir. 


İnternet sitenizin kurumunuzun itibarını belirleyebilir. Kurumsal renginize uyumlu olmayan bir site veya hizmet/ürün detaylarına önem verilmeden hazırlanan içerikler, müşterileriniz üzerinde olumsuz bir etki bırakabilir. Bu yüzden logonuzun websitesine göre ayarlanması websitenizinde kurumsal renklerinizin kullanılması büyük bir öneme sahiptir. 

Websiteniz sade ve anlaşılır olmak zorunda. Anasayfanızda kampanyalarınızdan hizmetlerinizden ve kurumunuzdan kısaca bahsedilmeli ve detay sayfalarına yönlendirme yapılmalı. İçeriği olmayan başlıklar kullanılmamalı. Menünüzün sıralaması müşterilerinizin kolay ulaşılabilirliğine hitap edilmeli. Bunların en önemlisi ise optimizasyonu ve reklam planının iyi yapılmasıdır. 

Akıllı telefonların gelişmesiyle birlikte internet dünyasındaki alışkanlıklarımızda değişti. Artık bir hizmet veya ürünle alakalı detaylı bilgi almam istiyorsak direk firmayla iletişime geçmek istiyoruz. Bu nedenle sizler websitenizde,  müşterilerinizin size kolay ulaşabileceği arama butonları, whatsapp destek butonu veya canlı destek gibi anlık bildirimler alabileceğiniz alanlara yer vermelisiniz. Kullanıcılarınızın sizinle iletişime geçmesi potansiyel müşteri sayısınızı doğru oranda etkileyecektir. Bu alanların dışında açıkça belirtilmiş iletişim bilgilerine ve iletişim formunada yer verilmesi gerekmekte. 

Sizde kurumsal web tasarım yaptırmak veya kurumsal web tasarım fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz. Vakit kaybetmeden dijital dünyadaki yerinizi iyodin ile alın!

Devamını Oku
Contact
  • Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Caddesi Iksv Vakfı NO: 5 İÇ Kapı No: 2 Beyoğlu / İstanbul
  • 0539 613 28 13
https://www.iyodin.com/./themes/orbis/objects/x22-v1-generic-r3/phone-call.png